Robotický inžiniér

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stanete sa súčasťou inovačnej misie v závode na výrobu LCD TV značky SONY
• Analýza možností náhrady ľudských zdrojov robotickými systémami
• Vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi priemyselnej automatizácie
• Implementácia priemyselnej automatizácie a robotov do výrobného procesu
• Úprava a tvorba SW pre robotické a PLC systémy
• Spolupráca s inžiniermi spoločnosti SONY

Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

• Dostanete priestor na realizáciu vlastných tvorivých nápadov
• Získate skúsenosti v mimoriadne atraktívnej a vyhľadávanej oblasti priemyslu
• Príležitosť naučiť sa pracovať s priemyselnými nástrojmi pre vývoj PLC a robotického SW
• Príležitosť pracovných ciest do krajín ako Malajzia, Japonsko, Čína
• Možnosť rozširovať svoje vedomosti prostredníctvom špecializovaných tréningov
• Prácu v mladom dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 14€ do 150€ mesačne
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu

- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba LCD

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• vzdelanie so zameraním na automatizáciu a robotiku
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti s implementáciou robotických systémov
• znalosť CAD (2D & 3D)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3497920  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1550