Nastavovač vstrekolisov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mzda od 800- 1200 eur, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Nastavovač vstrekolisov.

Našim klientom je úspešná,nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania.

Hľadáme Nastavovača vstrekolisovacích strojov, ktorého hlavnou úlohou bude zabezpečenie výroby plastových výliskov v požadovanej kvalite podľa denného plánu v trojzmennej prevádzke.

Prevažná časť jeho práce spočíva v nastavení a modifikovaní vstrekovacích parametrov podľa predpísanej dokumentácie a požiadaviek.Jeho práca spočíva vo výmene foriem, obsluhe žeriava a doplnkových zariadení. Jeho úlohou je aj starostlivosť o zverené zariadenia.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť nielen skúseného kandidáta ( seniora),ale ponúkame príležitosť aj absolventom ( juniorom), či záujemcom z oboru mechaniky a elektroniky. Teda všetci tí, ktorí sú technického zmýšľania, aspoň trochu manuálne zruční, a hľadajú dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti, kde vládne príjemná a otvorená firemná kultúra.

Náš klient úspešnému kandidátovi v rámci adaptácie poskytne všetky potrebné školenia, vrátane školenia na získanie odbornej spôsobilosti pre obsluhu elektrického vysokozdvižného vozíka a tiež aj žeriavnického preukazu.

Všetku potrebnú podporu Vám poskytne služobne starší kolega či majster.

• výplatné termíny načas
• dochádzkový a výkonnostný bonus
• zabezpečené stravovanie priamo v spoločnosti nad rámec zákona
• zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie a ochranné prostriedky
• zabezpečená doprava do zamestnania formou zvozov
• rôzne firemné teambuildingové akcie
• podpora a zabezpečenie kurzov na zvýšenie kvalifikácie
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

V prípade, že Vás ponuka zaujala prosíme o zaslanie životopisu prípadne telefonický kontakt.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3497919  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mzda od 800- 1200 eur, v závislosti od skúseností