Stavbyvedúci

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Hencovce
2000 EUR/mesiac - minimálna mzda, horná hranica platu závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie stavebných projektov
- Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
- Technická normalizácia a projektovanie
- Právne predpisy a základné pojmy v oblasti investičnej výstavby
- Systémy a normy kvality v investičnej činnosti
- Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
- Zabezpečovanie údajov z katastra nehnuteľnosti
- Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
- Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
- Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
- Spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
- Stanovovanie spôsobov realizácie investícií
- Vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
- Vypracovávanie podkladov na tvorbu podnikateľského zámeru za zverenú oblasť
- Zabezpečovanie náležitosti stavieb k návrhu na vydanie rozhodnutí
- Zabezpečovanie povolení a ďalších podkladov od orgánov štátnej správy
- Zabezpečovanie vysporiadania majetko-právnych vzťahov na nehnuteľnostiach
- Kontrola dodržiavania právnych predpisov a rozhodnutí v oblasti ochrany prírody a krajiny
- Orientácia v postupoch a metódach na vykonávanie odborných geodetických prác, vrátane spracovania výsledkov terénnych prác a ich dokumentácia

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle.

Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby a predaja hygienických potrieb. Momentálne realizuje výstavbu novej výrobnej haly pre zberovú linku, papierenské stroje a spracovateľské linky. Výstupným produktom po spracovaní zberového papiera, budú rôzne papierenské výrobky (napr. viacúčelové kartóny, vlnité kartóny atď.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci
- Analyzovanie a riešenie problémov
- Organizovanie a plánovanie práce
- Samostatnosť
- Tímová práca
- Prakticko - technický typ
- Anglický jazyk – pokročilý - nie je podmienkou
- Microsoft Word – pokročilý
- Microsoft Excel – pokročilý
- Microsoft Power Point – pokročilý
- Internet /e-mail, www/ – pokročilý
- AutoCAD – základy
- Vodičský preukaz sk. A,B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3496755  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac - minimálna mzda, horná hranica platu závisí od skúsenosti kandidáta