Technológ

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Detva, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR/mesiac v závislosti o skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Technológ.
Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hľadáme Technológa, ktorý bude pracovať v jednozmennej prevádzke s možnosťou rozšírenia práce do budúcna na dvojzmennú prevádzku na dva až tri dni v týždni.
Jeho hlavnou úlohou je vytváranie technologických postupov na jednotlivé výrobné položky a výrobné celky.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:

- Riadenie procesu prípravy výroby s cieľom eliminovať možné nedostatky
- Riešenie reklamácii
- Technologické spracovanie špecifických požiadaviek od klientov
- Analyzovanie vzniknutých odchýlok v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- pri výkone svojej práci komunikuje od priameho nadriadeného, majstrov výroby, oddelenia projekcie, oddelenia náradia, cenovým oddelením, oddelením nákupu až po programátorov strojov.

Zaškolenie kandidáta prebehne na báze rotácie na prevádzke a všetku potrebnú podporu úspešnému kandidátovi poskytnú služobne starší kolegovia.

• 25 dní dovolenky
• mesačné bonusy
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevky na kultúru, šport a pri narodení dieťaťa
• príspevok na III. pilier

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu , prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou strojov a zariadení pre automobilový, železničný, letecký a poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• SŠ/VŠ - odbore strojárstvo
• prax na danej pozícii - výhodou
• technická myslenie
• orientácia vo výkresovej dokumentácii
• znalosť práce s PC
• orientácia v materiáloch a strojoch
• IWE – medzinárodný zváračský inžinier

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3494370  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 EUR/mesiac v závislosti o skúseností