Majtster výroby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kandidáta na pozíciu Majster výroby.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre stabilnú strojársku spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou oceľových dielcov na ťažké stroje a stavebné konštrukcie.
Hlavnou úlohou MAJSTRA VÝROBY je zodpovednosť za zamestnancov na zmene, preškoľovanie, plánovanie činnosti pridelených zamestnancov, rozdeľovanie práce, tak aby celý chod výroby bol plne zabezpečený.
Monitorovanie procesov a podnety na ich neustále zlepšovanie je taktiež jeho dennodennou náplňou spolu s riešenie denných operatívnych problémov.

Ďalšia naplň práce Majstra výroby v danej spoločnosti :

- Kontroluje stav a zhodu výrobných prostriedkov a zásobovanie, čo sa týka výrobných tokov, objemov, kvality, ...
- Sleduje a kontroluje kvalitu, množstvá, výrobný tok v závode
- Identifikuje nefunkčnosť zariadení a aplikuje nápravné opatrenia
- Navrhuje organizačné a výrobné zmeny (produktivita, kvalita, bezpečnosť, ...) a zavádza ich do praxe
- Kontroluje alebo vypĺňa dokumenty na sledovanie výroby
- Poskytuje technickú podporu pre oddelenia výroby,kvality, údržby
- Denný a týždenný audit

Plat uvedený pri pracovnej pozícii predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient pri výbere kandidátov zohľadní získané skúsenosti a odbornosť.

- Práca v dynamickom kolektíve v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- Možnosť neustáleho vzdelávania a profesijného rastu
- Samostatnosť, zodpovednosť, možnosť tvorivej práce a prinášania nových riešení

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky pre obsadenie pracovnej pozície zašlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodný kandidát na pozíciu Majstra výroby, by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosti v oblasti výroby ( strojárskej)
- Skúsenosti s riadením kolektívu
- Znalosť nástrojov kvality
- Ovládanie metrológie
- Schopnosť samostatne sa rozhodovať a niesť zodpovednosť
- Motivujúci líder pre svojich podriadených
- Plánovacie a organizačné schopnosti
- Schopnosť predvídať riziká
- Orientácia na riešenie problémov

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3468217  Dátum zverejnenia: 12.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou