Rušňovodič s miestom výkonu práce Leopoldov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Leopoldov
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš obsluhovať technické hnacie dráhové vozidlo? A máš odborné skúšky č. 511, 2+-A1 a 24 UIVP ŽSR?
Ponúkame Ti dlhodobú a stabilnú prácu, v ktorej hlavnou náplňou bude :
- organizovanie a riadenie posunu na vlečkách v závodoch HEG v zmysle interných predpisov
- denná kontrola hnacích vozidiel
- správne a včasné prichystanie železničných vozňov k nakládke a vykládke
- plombovanie, polepenie vozňov pripravených na expedíciu,
- čerpanie PHM
- okamžité ohlasovanie porúch a zistených závad na koľajisku
- plnenie ďalších úloh spojených s činnosťou rušňovodiča
denná kontrola hnacích vozidiel
správne a včasné prichystanie železničných vozňov k nakládke a vykládke

V prípade, že Vás ponuka zaujala a hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie, pošlite nám životopis na adresu: [email protected] alebo nám zavolajte na telefónne číslo : 0903 737 597.
Ďakujeme, už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Informácie o výberovom konaní

- možný nástup IHNEĎ
- práca v nepretržitej prevádzke, prac. čas od 06:00 do 12:00 hod. /len denné zmeny
- k základnej hrubej mzde môže byť priznaná i pohyblivá zložka mzdy podľa praxe a výkonu práce

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské s maturitou
- odborné skúšky č.511, 2+A1 a 24 UIVP ŽSR
- koordinačné a organizačné schopnosti
- ochota pracovať v nepretržitom prac.režime (12 hod.) od 6:00 do 18:00 (bez nočných zmien)
- spoľahlivosť, flexibilita, zmysel pre tímovú spoluprácu

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3464787  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac