Manažér oddelenia nákupu (Ref. č.: 1252/49)

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie a výkonnostné prémie v závislosti od plnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Manažér oddelenia nákupu.

Manažér na tejto pozícii bude plánovať, riadiť, koordinovať a kontrolovať činnosti menšieho kolektívu špecialistov na odd. nákupu. Jeho hlavným cieľom bude nastavenie interných komunikačných tokov do procesov nákupu, zavedenie kontrolných mechanizmov a ďalších štandardov, zabezpečenie bezproblémového fungovania oddelenia. A to s dôrazom na optimalizáciu vynaložených nákladov na obstarávaný materiál a plynulosť dodávok v požadovanom termíne.

Ďalšie typické činnosti, ktoré vykonáva Manažér úseku na tejto pozícii, sú:
- zanalyzovanie trhu a výber vhodných dodávateľov;
- zastupovanie spoločnosti pri jednaniach s hlavnými dodávateľmi nielen na Slovensku ale aj v zahraničí;
- uzatváranie kúpnych a rámcových zmlúv;
- riadenie, motivovanie a hodnotenie tímu podriadených pracovníkov;
- reporting vedeniu spoločnosti.

Manažér si svoju prácu organizuje sám, čo so sebou prináša istú mieru voľnosti a priestor pre sebarealizáciu. T.j. sám sa rozhoduje, koľko času strávi priamo kontrolou vykonávaných prác svojich podriadených, prípadne koľko sa bude venovať nevyhnutnej administratívnej činnosti a ďalším aktivitám.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť Manažéra, ktorý má skúsenosti s riadením a vedením aspoň menšieho kolektívu. Manažéra s obchodným duchom, ktorý si dokáže vyjednať dobré ceny a zorganizovať celý nákup, vrátane logistiky dodávok a koordinácie jednotlivých činností svojich podriadených.

Hľadáme človeka, ktorý:
- hľadá výzvy, zaujímavú perspektívnu prácu s možnosťou sebarealizácie;
- bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
- sa chce spolupodieľať na riadení spoločnosti so silným progresívnym potenciálom;
- ovláda platnú legislatívu súvisiacu s nákupom a dovozom tovaru zo zahraničia (napr. Incoterms, clá, dvojité zdaňovanie atď.);
- je ochotný cestovať nielen po Slovensku ale aj do zahraničia;
- sa dokáže dohovoriť vo veciach obchodno-technických v anglickom prípadne ruskom jazyku.

• vlastný time management a priestor pre sebarealizáciu;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
• možnosť využitia služobného vozidla aj na súkromné účely;
• pravidelné vzdelávane;
• príspevok do III. piliera DDP
• ďalšie benefity.

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Kúchenová
Tel.: +421914330531
E-mail: poslať životopis
ID: 3462080   Dátum zverejnenia: 2.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie a výkonnostné prémie v závislosti od plnenia stanovených cieľov.