Obchodný zástupca pre priamy predaj

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si extrovertný a komunikatívny typ, ktorý rád cestuje a má obchodného ducha s prezentačnými skúsenosťami? Daj nám o sebe vedieť! Hľadáme obchodníka pre zahraničnú spoločnosť, so stabilným zázemím a sídlom v Bratislave.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za zverených zákazníkov, aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov (oblasť južného Slovenska - Galanta, Dunajská Streda, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Nitra)
- Organizovanie a aktívna účasť na obchodných stretnutiach
- Príprava cenových ponúk, zmlúv, podkladov do výberových konaní
- Práca v tíme priameho predaja tvoreného obchodníkmi, konzultantmi a projektovými manažérmi
- Administratíva spojená s dodávkou zariadení/ riešení
- Predajná činnosť s aktívnou oporou v členoch tímu produktového marketingu a technickej podpory
- Účasť na poradách obchodného úseku
- Samoštúdium v oblasti produktového marketingu predajného portfólia
- Reportovanie svojich obchodných aktivít

- Motivačné platové ohodnotenie
- Notebook, mobilný telefón a služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Onboarding školenie, externé tréningy a ďalšie vzdelávanie v oblasti hard/ softskills
- Zamestnanecké výhody sociálneho programu (príspevok na oblečenie, príspevok na štúdium jazyka,...)
- V piatok skrátená pracovná doba
- Práca v príjemnom a modernom prostredí

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť patrí vo svojej oblasti, nielen na Slovensku, ale aj celosvetovo, k lídrom na trhu. Podstatou značky sú komplexné technologické znalosti, prinášajúce vysoko originálne inovácie. Na Slovensku má okrem centrály v Bratislave aj ďalšie 3 pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v oblasti predaja/ obchodu
- Maďarský jazyk - výhodou
- Znalosť IT sféry vítaná
- Dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním
- Tímový hráč schopný aj samostatnej práce
- Vynikajúca úroveň vyjednávania, argumentovania a prezentácie
- Zodpovedný a systematický prístup
- Pro-zákaznícka orientácia
- Záujem o svoj vlastný rozvoj a rozhľad v danej oblasti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3445131  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac + variabilná zložka