Špecialista pre vzduchotechniku

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 EUR/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. Jedná sa o prácu na hlavný pracovný pomer, prípadne na živnosť, zálež od preferencií uchádzača.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle.

Spoločnosť zastrešuje pre výrobné spoločnosti patriace do skupiny holdingu práce v oblasti strojárenstva, stavebníctva a elektroúdržby. Zabezpečujú pre nich realizácie veľkých investičných projektov v oblasti modernizácie výrobných liniek a strojov. Zároveň realizujú výstavby a rekonštrukcie výrobných hál a poskytujú im služby v oblasti údržby.

Špecialista pre VZT na tejto pozíciu bude v prvom rade odborným poradcom pre vedenie spoločnosti v oblasti výstavby veľkých a stredných priemyselných VZT systémov. Bude navrhovať koncepciu riešenia, definovať technické požiadavky na zariadenia, požadované parametre atď. Následne bude ako odborný dozor koordinovať všetky činnosti týkajúce samotnej výstavby VZT systémov až po spustenie do ostrej prevádzky.

Ďalšie typické činnosti, ktoré Špecialista pre VZT na tejto pozícii bude vykonávať, sú:
• komunikácia vo veciach technických s externými projektantmi VZT a dodávateľmi technológií;
• komunikácia so štátnymi inštitúciami (napr. Štátna energetická inšpekcia, MŽP SR atď.);
• odborný dozor pri výstavbe VZT rozvodov, vrátane elektroinštalácií a montáže jednotlivých technických zariadení v zmysle platnej legislatívy;
• nastavenie režimu údržby, plánovanie a zabezpečenie revízií.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme skúseného Špecialistu VZT schopného systematickej a tímovej práce.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy a zaujímavú prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• dokáže navrhnúť ucelenú koncepciu riešenia, vrátane všetkých schém VZT, dispozícii VZT so zakótovaním polohy, návrhu systému (schém) merania a regulácie atď.;
• ovláda technické kreslenie a základné technické výpočty.

Úspešného kandidáta počas adaptácie konateľ spoločnosti dôkladne oboznámi, nielen s rozpracovanými stavebnými projektmi, ale komplexne aj so samotným fungovaním celého závodu a jeho jednotlivých divízií.

• práca v silnej, stabilnej a dynamickej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov;
• vlastná kancelária a základné pracovné prostriedky sú samozrejmosťou;
• výkonnostné prémie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• v prípade relokácie - zabezpečenie ubytovania.

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3427671  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 EUR/mesiac.