Obchodný manažér - nákupca

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1200 EUR/mesiac. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na kumulovanú pozíciu Obchodného manažéra - nákupcu.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle.

Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby a predaja hygienických potrieb. Momentálne realizuje výstavbu novej výrobnej haly pre zberovú linku, papierenské stroje a spracovateľské linky. Výstupným produktom po spracovaní zberového papiera, budú rôzne papierenské výrobky (napr. viacúčelové kartóny, vlnité kartóny atď.).

Obchodný manažér - nákupca sa bude na tejto pozícii venovať cca. 70% svojho pracovného času obchodovaniu, predaju papierenských produktov a vyhľadávaniu nových strategických partnerov. Zároveň zvyšných 30 % bude vyvíjať nákupné aktivity spočívajúce z vyhľadávania a uzatvárania zmlúv so strategickými dodávateľmi zberového papieru.

Úspešný kandidát si sám nastaví systém fungovania a svoje obchodné aktivity môže vyvíjať po celom svete.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť šikovného obchodníka, ktorý má rád výzvy a hľadá príležitosť kariérneho rastu na pozíciu Riaditeľa obchodného odd. prípadne Riaditeľa odd. nákup.

Po rozbehnutí obchodných aktivít, je predpoklad, že do jedného roka sa vytvoria dve samostatné oddelenia, obchodné odd. a odd. nákupu. Na základe preferencií kandidáta, bude na jednom z menovaných odd. už ako Riaditeľ budovať systém fungovania odd. a tvoriť si vlastný tím podriadených.

Hľadáme človeka, ktorý:
• má obchodného ducha a je ochotný cestovať po celom svete;
• si vie nájsť cestu a komunikovať s ľuďmi, ktorých hierarchické postavenie u klientov môže byť na rôznych úrovniach od nákupcov až po predstaviteľov vyššieho manažmentu;
• sa dokáže plynule dohovoriť vo veciach obchodných v anglickom prípadne nemeckom jazyku, ruský jazyk je veľmi vítaný;
• hľadá výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie a kariérnym postupom.

Úspešného kandidáta počas adaptácie konateľ spoločnosti spolu s technológmi a marketingovými pracovníkmi dôkladne oboznámia s produktovým portfóliom, s legislatívou týkajúcej sa exportu a importu komodity a naučia ho aké technológie sa pri výrobe používajú a aké normy produkty spĺňajú.

• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej a dobre prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• pravidelný odborný rozvoj prostredníctvom rôznych interný a externých školení;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov na podporu predaja;
• nevyhnuté pracovné prostriedky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď).;
• projektové a výkonnostné prémie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• v prípade relokácie - zabezpečenie ubytovania.

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3427670  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.