Chceš si cez leto dobre zarobiť ? 4,00 €/hod. brutto je Tvojich, stabilná brigáda v Senici /pre technicky šikovných mužov (Ref. č.: 1167/46)

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý muž zo Senice a práve si zmaturoval?
Máš záujem o dlhodobú letnú brigádu priamo v Senici?

Hľadáme práve Teba a ponúkame Ti :
- dlhodobú a stabilnú letnú brigádu priamo v Senici
- 4 €/hod./brutto
- prac. doba: od 08:00 do 16:00 hod.
- Tvojou náplňou práce bude výpomoc pri vybavovaní reklamácií - oprava kočíkov a iného dojč. tovaru
- nástup možný IHNEĎ

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať CV na adresu : [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové
- logické myslenie
- zodpovedný a seriózny prístup k práci

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Piešťanská 3/8188
917 01 Trnava
ID: 3420907   Dátum zverejnenia: 14.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR/hodina