Špecialista BOZP

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
1100€ mesačná mzda- ročná mzda je cca 14 000 €(výška ale závisí od skúsenosti, horná hranica mesačnej mzdy je 1400€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient úspešná nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým výrobou krytov do batožinového priestoru, izolácií pod prístrojové dosky a podlahových kobercov, pre najvýznamnejšie svetové automobilové značky, Vám ponúka rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii ŠPECIALISTA BOZP.

Vašou náplňou práce bude:

- Vykonávanie kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov a noriem na pracovisku
- Navrhovanie opatrení smerujúcich k odstráneniu zistených nedostatkov
- Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP
- Realizácia vstupných a priebežných školení zamestnancov v oblasti BOZP
- Vykonávanie kontrol a bezpečnostných auditov
- Spolupráca s štátnymi orgánmi
- Sledovanie legislatívnych zmien o oblasti BOZP a následná aktualizácia vnútorných predpisov
- Vedenie dokumentácie
- Vyšetrovanie pracovných úrazov
- Evidencia pracovných úrazov a vyhodnocovanie ich príčin
- Kontrola dodržiavania hygienických predpisov a používanie ochranných prostriedkov a pomôcok a ich evidencia a výdaj

Spoločnosť ponúka:

- zázemie stabilnej spoločnosti
- plnú podporu vedenia
- možnosť rozvoja prostredníctvom školení
- nevyhnutné pracovné prostriedky sú samozrejmosťou

V prípade, že Vás ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Úspešná nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým výrobou krytov do batožinového priestoru, izolácií pod prístrojové dosky a podlahových kobercov, pre najvýznamnejšie svetové automobilové značky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP a PO

Úspešný kandidát by mal mať:

- Oprávnenie Autorizovaného bezpečnostného technika
- Skúsenosti s vykonávaním činnosti technika BOZP vo výrobnej spoločnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Samostatnosť
- Zvládanie stresu
- Organizačné schopnosti a komunikatívnosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3404843  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ mesačná mzda- ročná mzda je cca 14 000 €(výška ale závisí od skúsenosti, horná hranica mesačnej mzdy je 1400€)