Navážač výroby /manipulant s miestom výkonu Trenčianske Stankovce (Ref. č.: 854/36)

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4.3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správny a bezpečný dovoz i uskladnenie materiálu priamo na linky v predpísanom množstve na VZV, resp. NZV
- správne a bezpečné uskladnenie i vyskladňovanie materiálu
- zodpovednosť za schopnosť prevádzky vozíka - dobitie batérie vozíka, jeho odovzdanie v 100% stave nasledujúcej zmene
- hospodárne udržiavanie zverenej techniky
- dodržiavanie interných smerníc, predpisov, PO a BOZP
- vykonávanie ďalších činností podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame:
- zaujímavé finančné ohodnotenie nad rámec Zákonníka práce a bohatý sociálny program
- prácu v mladom kolektíve
- firemná dopravu do zamestnania zo smerov (V.Hradná, Svinná, Dubodiel, Tr. Jastrabie, Mitice, Mníchova Lehota, Hámre, Tr. Turná) i Trenčín/JUH/Stanica/Hasičská/Električná; Opatovce, V. Bierovce)
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.Profesijný životopis je potrebné zaslať na adresu: jbendova@startgroup.sk.
Ďakujeme za pochopenie a už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu.

Informácie o výberovom konaní

Očakávame:
- lojálnosť, zodpovednosť, samostatnosť,
- chuť pracovať a učiť sa nové veci,
- možný nástup ihneď
- ubytovanie nezabezpečujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov pre plynové kotle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské bez maturity, s maturitou, vyššie odborné vzdelanie
- uchádzač musí vlastniť platný preukaz na VZV, NZV.

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Piešťanská 3/8188
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bendová
Tel.: 0903 737597
E-mail: poslať životopis
ID: 3391501   Dátum zverejnenia: 16.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4.3 EUR/hodina