Konštruktér (Junior)

Start Group s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou | k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle.

Spoločnosť zastrešuje pre výrobné spoločnosti patriace do skupiny holdingu práce v oblasti strojárenstva, stavebníctva a elektroúdržby. Zabezpečujú pre nich realizácie veľkých investičných projektov v oblasti modernizácie výrobných liniek a strojov. Zároveň realizujú výstavby a rekonštrukcie výrobných hál a poskytujú im služby v oblasti údržby.

Hlavnou úlohou Konštruktéra na tejto pozícii je realizácia technických výpočtov (napr. kapacitný výpočet dopravníka) a tvorba konštrukčných výkresov napr. náhradných dielov pre drevospracujúce linky, dopravníkov rôzneho druhu, oceľových konštrukcií, výpalkov, potrubných trás, veľkokapacitných nádrží a pod.

Konštruktér na základe vlastného rozhodnutia a preferencií realizuje technické kreslenie v programe AutoCad, prípadne v Autodesk Inventor.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme šikovného absolventa strednej prípadne vysokej školy so strojárskym zameraním, ktorý si chce budovať svoju kariéru na pozícii Konštruktéra. Radi uvítame aj študenta, ktorý práve končí svoje štúdium v tomto kalendárnom roku.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• hľadá príležitosť a priestor pre získanie ďalších odborných skúseností priamo v praxi;
• rád uvíta možnosť kariérneho rastu napr. na pozíciu Hlavného konštruktéra;
• ovláda technické kreslenie a základné technické výpočty.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi adekvátne zaškolenie a potrebnú trvalú podporu. Celým školiacim procesom ho prevedie Hlavný konštruktér spolu so skúsenými kolegami, ktorí mu pomôžu a odovzdajú veľké množstvo vlastných skúseností. Postupne cez jednoduchšie zadania a za podpory kolegov sa môže kandidát vlastným úsilím vypracovať na samostatného a fundovaného Konštruktéra.

• práca v silnej, stabilnej a dynamickej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• možnosť kariérneho rastu;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov;
• 13. a 14. plat;
• výkonnostné prémie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• práca na jednu (rannú) zmenu;
• v prípade relokácie - zabezpečenie ubytovania.

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu výrobnú spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle. Spoločnosť sa zaoberá výrobou buničiny pre papierenský, hygienický a stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3348262  Dátum zverejnenia: 29.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou | k spokojnosti