Riaditeľ divízie údržby

Start Group s.r.o.

okr. Vranov nad Topľou, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou | k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Riaditeľa divízie údržby.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu výrobnú spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej holdingovej skupiny pôsobiacej v drevospracujúcom priemysle. Spoločnosť sa zaoberá výrobou buničiny pre papierenský, hygienický a stavebný priemysel.

Spoločnosť zastrešuje pre výrobné spoločnosti patriace do skupiny holdingu práce v oblasti strojárenstva, stavebníctva a elektroúdržby. Zabezpečujú pre nich realizácie veľkých investičných projektov v oblasti modernizácie výrobných liniek a strojov. Zároveň realizujú výstavby a rekonštrukcie výrobných hál a poskytujú im služby v oblasti údržby.

Divízia údržby pozostáva z oddelenia strojnej údržby, stavebnej údržby a elektroúdržby. Riaditeľ na tejto pozícii riadi a koordinuje činnosť 130 pracovníkov (t.j. THP pracovníci a robotníci vykonávajúci samotnú údržbu prípadne iné stavebné práce). Riaditeľovi údržby priamo podliehajú vedúci týchto oddelení, ktorí na základe jeho pokynov vykonávajú spolu so svojimi podriadenými zverené úlohy.

Riaditeľ divízie údržby si svoju prácu organizuje sám, čo so sebou prináša istú mieru voľnosti a priestor pre sebarealizáciu. T.j. sám sa rozhoduje, koľko času strávi priamo vo výrobe kontrolou vykonávaných prác svojich podriadených, prípadne koľko sa bude venovať nevyhnutnej administratívnej činnosti atď.

Hľadáme riaditeľa, ktorý divíziu údržby pevne uchopí do svojich rúk, nastaví jej systém fungovania a po manažérskej stránke zastreší celý jej chod s cieľom zabezpečenia plynulého a bezproblémového výkonu údržby.

Typické činnosti, ktoré Riaditeľ na tejto pozícii vykonáva sú:
• plánovanie a kontrola dodržiavania plánu opráv a údržby strojno-technických zariadení, elektrozariadení, regulovaných pohonov a riadiacich systémov;
• plánovanie a kontrola vykonávania zákonom predpísaných povinných revízii vybraných technických zariadení;
• príprava a realizácia investičných akcií napr. modernizácia strojov, vykonávanie generálnych opráv s dôrazom na časový limit ich vyradenia a pod.;
• operatívne zabezpečenie opravárenských kapacít v prípade neočakávaných porúch na výrobných zariadeniach;
• optimalizácia skladových zásob materiálu, náhradných dielov pre všetky druhy opráv, vrátane náradia a ochranných pomôcok;
• optimalizácia celkovo vynaložených nákladov na údržbu;
• riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa nebojí niesť zodpovednosť za riadenie veľkej divízie údržby ;
• chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť;
• sa chce spolupodieľať na riadení výrobnej prevádzky so silným rastovým potenciálom.

Úspešného kandidáta počas adaptácie vedenie spoločnosti dôkladne oboznámi s fungovaním spoločnosti nie len po stránke údržbovej, ale aj komplexne celého závodu a jeho jednotlivých divízií.

• práca v silnej, stabilnej a dynamickej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• možnosť kariérneho rastu;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• 13. a 14. plat;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3336852  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou | k spokojnosti