Zvárač / zvárač s prevahou montáže

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
962 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií.
• Zváranie kovov, v súlade s technickou dokumentáciou.
• Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovednosť za ich správne nastavenie a používanie.
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov, pracovných postupov a používanie ochranných pomôcok.
• Dodržiavanie technických postupov a programov zvárania.
• Opravuje chybné zvary, zodpovedá za kvalitu pridelenej práce.
• Postupuje podľa platnej výrobnej dokumentácie.
• Zostavuje jednotlivé časti strojov a strojných zariadení.
• Ošetruje a udržuje technické vybavenie v prevádzkovom stave.

• dovolenková a vianočná odmena, preplácanie nadčasov, zabezpečené stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie,
poukážky na relax

• minimálna kvalifikácia podľa EN ISO 9606-1 135P BW FM1 S s10 PA ss nb. Certifikát- Osvedčenie o skúške zvárača zároveň musí obsahovať aj skúšku 135 P FW FM1 S t10 PB ml.
• čítanie výkresovej dokumentácie – podmienkou,
• dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok

Požiadavky na zamestnanca

• Stredné odborné vzdelanie
• Prax aspoň 1 rok

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3334374  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 962 EUR/mesiac