Potrebuješ prácu? Ozvi sa nám! Hľadáme práve Teba! Voľná pracovná pozícia - operátor balenia, záskokár

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
590 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a baliace práce na linke
- zásobovanie liniek materiálom
- odoberanie hotových výrobkov a ich zaskladňovanie
- likvidácia odpadu z liniek
- práca na 2-zmeny
- práca v čistom a nehlučnom prostredí

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis na adresu [email protected], prípadne telefonicky 0903 737 597, 0914 330 523 príp. 033 533 3372.

Informácie o výberovom konaní

- hrubá mzda 590€ + variabilná zložka do výšky 60€
- ročný bonus do výšky 400€
- možný nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

- základné alebo stredoškolské vzdelanie
- prax v elektrotechnickom priemysle je vítaná
- zodpovednosť pri práci
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3332153  Dátum zverejnenia: 11.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 590 EUR/mesiac