Účtovník/účtovníčka

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa bavia čísla a máš praktickú skúsenosť v účtovníctve, hľadáme práve teba - šikovného účtovníka/účtovníčku pre spoločnosť zameranú na predaj stavebného materiálu.

Náplň práce:
• zápis a vedenie, kontrola účtovných operácií
• zápis a vedenie faktúr, pokladňa
• kontrola pohľadávok a záväzkov
• spolupráca s audítorom a finančnou správou
• znalosť legislatívy v rámci podnikateľskej oblasti
• súvisiaca administratíva

• spracovanie DPH a uzávierka so spoluprácou audítora
• spracovanie faktúr za nákup a predaj materiálu v rámci EU
• vypracovanie pravidelných štatistických výkazov
• evidencia majetku

• práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov
• motivačný systém odmeňovania a zamestnaneckých výhod
• platové podmienky zodpovedajúce významu pozície a pracovnému výkonu

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť so zameraním na sadrokartónové systémy a predaj stavebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

• prax v účtovníctve min. 2 roky
• skúsenosti s prácou v obchodnej spoločnosti zameranej na predaj tovaru
• znalosť skladového hospodárstva a podvojného účtovníctva
• znalosť práce s účtovným systémom ABRA

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3305925  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou