Prípravár - rozpočtár ústredného kúrenia a zdravotechniky (Ref. č.: 1110/25)

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, stavebnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou realizáciou stavieb na území celého Slovenska hľadáme šikovného Prípravára-rozpočtára vzduchotechniky, zdravotechniky a ústredného kúrenia.

Náplň práce:

- vypracovávanie rozpočtov a kalkulácií v oblasti zdravotechniky, ústredného kúrenia a plynoinštalácií
- kontrola zverenej projektovej dokumentácie
- cenové, technické a odborné konzultácie s projektovými manažérmi a stavbyvedúcimi
- kontrola a odsúhlasenie súpisov prác, príp. zmien dodávateľom
- schválenie a obhájenie spracovania cenovej ponuky
- príprava podkladov pre uzatvorenie zmluvy

- práca v úspešnom a dynamickom tíme
- zaujímavé finančné ohodnotenie, odmeny za zrealizované projekty
- služobný automobil, notebook, telefón
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou realizáciou stavieb na území celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie - stavebné zameranie
- prax na obdobnej pracovnej pozícií
- anglický jazyk - mierne pokročilý
- MS Office - pokročilý
- AutoCad - pokročilý
- CENKROS, ODIS - pokročilý
- VP sk. B

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Horkavá
Tel.: 0914330510
E-mail: poslať životopis
ID: 3282931   Dátum zverejnenia: 10.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.