Plánovač druhovýroby

Start Group s.r.o.

Nová Baňa, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti výroby produktov pre stavebníctvo a iné odvetvia, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Plánovač / Majster druhovýroby.
Náplň práce:
- plánovanie Výrobného procesu DHV
- nastavenie a kontrola poistných zásob pre výrobky
- potvrdzovanie predajných objednávok podľa požadovaného dátumu dodania a kapacitných možností DHV
- vytváranie výrobných objednávok
- vytváranie denných plánov výroby v SAP, tlač sortimentných rozpisov a ich distribúcia
- vypracovanie plánu výroby po zariadeniach (obsadenie výrobných zariadení)
- kontroluje materiálovú pripravenosť výroby, stav zásob polotovarov a ostatných materiálov potrebných k naplánovanej výrobe
- úprava rozpisov na základe chýbajúcich poistných zásob' nových požiadaviek prípadne stavu materiálových zásob
- vykonáva kontrolu plnenia výrobných termínov, v prípade problémov informuje príslušné oddelenia o zmenách a nových
termínoch kontroluje uskladnenie polotovarov a denný výkaz výroby DHV
- informuje Vedúceho DHV o aktuálnom obsadení výrobných zariadení a očakávanom vývoji
- spolupracuje pri skúškach nových výrobkov a výrobných zariadení
- po konzultácií s vedúcim DHV, podáva návrhy na úpravu výkonových noriem a zariadení
- plánovanie výroby na hlavných linkách počas neprítomnosti Vedúceho oddelenia plánovania

Spoločnosť ponúka zamestnanecké výhody vo forme flexibilného pracovného času, 13.platu, príplatku na dovolenku a výhody podľa kolektívnej zmluvy.

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu , prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou stavebných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti: anglický jazyk- výhodou
Počítačové znalosti: SAP, MS Office
Osobnostné požiadavky: komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3280030  Dátum zverejnenia: 7.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou k spokojnosti