Pracovník vo výrobe, plat 650,- eur netto, ubytovanie zdarma

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava DNV, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme pracovníkov do výroby.

- obsluha montážnej linky
- montáž je zameraná na palubové dosky do osobných a SUV automobilov
- možnosť výberu zmennej prevádzky : práca v 2-zmennej prevádzke alebo v 4-zmennej prevádzke
- fyzicky nenáročná práca

Platové ohodnotenie závisí od zmennej prevádzky
- výkonnostný bonus
- príplatky podľa zákonníka práce / nadčas, nočná práca, víkendy /
- zálohy na týždennej báze
- príspevok na cestovné
- ubytovanie a doprava zdarma
- práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- prax v automobilovom priemysle výhodou
- základné vzdelanie / SOU bez maturity/ SOU s maturitou / SŠ vzdelanie
- čistý register trestov

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3273912  Dátum zverejnenia: 27.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou