HR Manager s aktívnym anglickým jazykom (Ref. č.: 48/49)

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti strojárstva hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu HR Manager s aktívnym anglickým jazykom.
Náplň práce:
- poskytovanie poradenstva v oblasti ľudských zdrojov
- vyhodnocovanie potrieb odbornej prípravy a monitorovanie vzdelávacích programov
- reporting manažmentu a centrále v Španielsku, ktoré poskytujú podporu pri rozhodovaní a odporúčajú nové prístupy
prostredníctvom ukazovateľov ľudských zdrojov
- úzka spolupráca v rámci organizácie na zlepšovaní: pracovných vzťahov, budovania morálky, zvyšovania produktivity
- vykonávanie procesu prijímania zamestnancov (interné / externé účtovníctvo, inzercia, marketing, branding ...)
- identifikovanie inovatívnych spôsobov výberu a výberu kandidátov
- analýza obchodných problémov

- medzinárodné prostredie - práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym profesionálnym rastom do budúcnosti
- mladý priateľský kolektív
- kompletné zaškolenie
- španielske alebo anglické jazykové kurzy

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu , prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti psychológie/ personalistiky
- 3 ročné skúsenosti s riadením ľudských zdrojov v priemyselných podnikoch s viac ako 200 zamestnancami
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti výroby
- znalosť zákonníka práce
- veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- pozitívne myslenie, silná osobnosť
- aktívna znalosť anglického alebo španielskeho jazyka

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Professionals s.r.o.
Na troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: 0914 330 528
E-mail: poslať životopis
ID: 3258710   Dátum zverejnenia: 1.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.