Vedúci medzioperačnej kontroly

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva- zlievarenstva hľadáme zodpovedného , samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu Vedúci medzioperačnej kontroly.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za efektívny chod zvereného úseku
- Kontrolovanie nových postupov výroby a vykonávanie ich dozoru
- Sledovanie a analyzovanie kvality výroby
- Hľadanie nedostatkov v kvalite, zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení
- Vykonávanie medzioperačnej kontroly,
- Hľadanie nedostatkov v kvalite, zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení,
- Zodpovednosť za efektívny chod zvereného úseku,
- Hodnotenie, motivovanie a zvyšovanie kvalifikácie podriadených.

Spoločnosť ponúka 13. a 14. plat, príspevky do sociálneho fondu

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky:
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore strojárstvo/ hutníctvo

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
- technický zručnosti a predpoklady
- precíznosť, spoľahlivosť
- koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy, schopnosť plánovať a organizovať

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3218199  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou