Plánovač / Majster druhovýroby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti výroby produktov pre stavebníctvo a iné odvetvia, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Plánovač / Majster druhovýroby.
Náplň práce:
- plánovanie Výrobného procesu DHV
- nastavenie a kontrola poistných zásob pre výrobky
- potvrdzovanie predajných objednávok podľa požadovaného dátumu dodania a kapacitných možností DHV
- vytváranie výrobných objednávok
- vytváranie denných plánov výroby v SAP, tlač sortimentných rozpisov a ich distribúcia
- vypracovanie plánu výroby po zariadeniach (obsadenie výrobných zariadení)
- kontroluje materiálovú pripravenosť výroby, stav zásob polotovarov a ostatných materiálov potrebných k naplánovanej výrobe
- úprava rozpisov na základe chýbajúcich poistných zásob' nových požiadaviek prípadne stavu materiálových zásob
- vykonáva kontrolu plnenia výrobných termínov, v prípade problémov informuje príslušné oddelenia o zmenách a nových
termínoch kontroluje uskladnenie polotovarov a denný výkaz výroby DHV
- informuje Vedúceho DHV o aktuálnom obsadení výrobných zariadení a očakávanom vývoji
- spolupracuje pri skúškach nových výrobkov a výrobných zariadení
- po konzultácií s vedúcim DHV, podáva návrhy na úpravu výkonových noriem a zariadení
- plánovanie výroby na hlavných linkách počas neprítomnosti Vedúceho oddelenia plánovania

Spoločnosť ponúka zamestnanecké výhody vo forme flexibilného pracovného času, 13.platu, príplatku na dovolenku a výhody podľa kolektívnej zmluvy.

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu , prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské
Jazykové znalosti: anglický jazyk- výhodou
Počítačové znalosti: SAP, MS Office
Osobnostné požiadavky: komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3205550  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou