Vodič/ka autobusu s ubytovaním /miesto výkonu Trnavský kraj

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnaský kraj, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
14.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme spoľahlivých vodičov/vodičky autobusu.

Náplň práce :
- pravidelná preprava a poskytovanie služieb cestujúcej verejnosti v rámci mestských a prímestských liniek v Trnavskom kraji
- základná starostlivosť o čistotu a bežnú údržbu vozidla
- práca so strojčekom na výdaj cestovných lístkov/výdaj cestovných lístkov

- stabilnú prácu a príjem v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie, jubilejné odmeny, odmeny za jazdu vodiča
- možnosť ubytovania v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach
- príspevok na stravovanie, na doplnkové dôchodkové sporenie,
- pravidelné preškoľovanie
- ďalšie benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis na adresu: [email protected]; alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 737 597; 033 533 3372.
Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravne sluzby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

D

- vodičský preukaz skupiny D
- kvalifikačnú kartu vodiča
- osvedčenie o psychickej a zdravotnej spôsobilosti
- tachografova karta

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3202019  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou