Technik automatizácie

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti výroby produktov pre stavebníctvo a iné odvetvia, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technik automatizácie.
Náplň práce:
- programovanie PLC a SCADA systémov pre riadenie výrobných aj nevýrobných procesov
- vytváranie návrhov pre nové výpočtové aplikácie v riadení výrobného procesu
- riešenie technických problémov v riadení výrobného procesu
- spravovanie technickej a programovej dokumentácie
- spravovanie a evidencia náhradných dielov riadiacich systémov (PLC, SCADA)
- vykonávanie pracovnej pohotovosti za účelom diagnostiky riadiacich systémov alebo
iných servisných zásahov v prípade zlyhania riadenia procesov na výrobných linkách

Zamestnanecké výhody:13.plat, dovolenkový príplatok, výhody podľa kolektívnej zmluvy

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu , prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: vysokoškolské - technického zamerania
Jazykové znalosti: anglický jazyk - aktívne
Počítačové znalosti: úroveň užívateľ
znalosť počítačových sietí
Ostatné požiadavky: znalosť priemyselných systémov PLC a SCADA
Osobnostné požiadavky: technické myslenie, flexibilita(schopnosťou držať pohotovosť )

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3190596  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou