Technik údržby v automotive

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, DNV, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Človek na pozícii Technik Údržby je zodpovedný za plynulý chod výrobnej linky.
Technik Údržby zodpovedá za mechanickú aj elektrickú časť zariadenia.

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúcu mzdu
- 13ty a 14ty plat
- technické školenia rozneho charakteru, jazykové kurzy..

ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

- logické myslenie
- vzdelanie alebo prax na podobnej pozícii
- el. vyhlášku minimálne §21
- ochotu a schopnosť pracovať na zmeny
- tímový duch

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3179364  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR/mesiac