Obchodno - technický zástupca pre prísady do betónov

Start Group s.r.o.

Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je jednou zo svetových lídrov v produkcii lepidiel a produktov stavebnej chémie hľadáme skúseného a technicky zdatného Obchodného zástupcu pre prísady do betónov.

Náplň práce:

- Predaj produktov línie prísad do betónov s pôsobnosťou na celom území SR
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska
- Spracovanie cenových ponúk, PST, optimalizácia receptúr, sledovanie pohľadávok
- Jednanie so zákazníkmi spoločnosti
- Merania čerstvého a zatvrdnutého betónu
- Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb
- Účasť na odborných seminároch a školeniach
- Plnenie plánu obratu
- Plnenie stanovených cieľov a úloh
- Administratíva a reporting

- Perspektívne zamestnanie
- Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
- Motivujúce platové podmienky
- Služobné vozidlo
- Notebook s mobilným pripojením na internet
- Mobilný telefón
- Dodatková dovolenka
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Vysokoškolské vzdelanie nutné - stavebné, technické zameranie - pozícia je vhodná aj pre absolventa
- Prax na podobnej pozícii vítaná, znalosti o betóne a jeho vlastnostiach sú veľkou výhodou
- Anglický jazyk - pokročilá úroveň B2
- Bydlisko uchádzača - Západné Slovensko

Znalosti PC:
- Microsoft Excel – pokročilý
- Microsoft Outlook – pokročilý
- Microsoft PowerPoint – pokročilý
- Microsoft Word – pokročilý

Iné požiadavky:
- Vodičský preukaz, skupina B

Osobnostné predpoklady:
- Dobré komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti
- Asertivita, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a ochota cestovať a pracovať v teréne
- Strategické, pohotové a logické myslenie, kreativita, iniciatívnosť
- Predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Cieľavedomosť, vytrvalosť, etické jednanie, chuť pracovať/motivácia pre prácu obchodného zástupcu
- Príjemné vystupovanie
- Schopnosť organizácie, tímovej práce
- Ochota učiť sa
- Technická gramotnosť
- Znalosti a prehľad v oblasti výroby betónu na slovenskom trhu

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2829292  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou