Obchodno-technický zástupca pre predaj zdvíhacích zariadení

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je jednou z najväčších spoločností vyrábajúcich, inštalujúcich a servisujúcich výťahy, pohyblivé schody a iné zariadenia hľadáme šikovného Obchodného zástupcu pre predaj nových zdvíhacích zariadení s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Náplň práce:

- Predaj nových zdvíhacích zariadení (výťahov, eskalátorov a pohyblivých chodníkov) v pridelenom regióne
- Starostlivosť o súčasných zákazníkov v Bratislave a západnom Slovensku
- Vytváranie nových obchodných príležitostí a získavanie nových klientov
- Tvorba ponúk a cien, prezentácia produktov
- Jednanie s investormi, projektantami, stavebnými spoločnosťami
- Účasť na veľtrhoch
- Koordinácia celých projektov
- Pravidelný reporting

- Pracovné uplatnenie v renomovanej nadnárodnej spoločnosti
- Samostatná a zodpovedná práca s vysokou mierou pridanej hodnoty
- Profesijný rast a sústavné vzdelávanie v odbore
- Pevná zložka mzdy + motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone
- Firemné benefity v zmysle kolektívnej zmluvy
- Firemné vozidlo aj pre súkromné účely
- Notebook, mobilný telefón

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové, alebo vysokoškolské vzdelanie v strojárskom, alebo elektro odbore
- Prax v oblasti predaja technických produktov alebo v oblasti stavebníctva približne 2 roky
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni

Znalosti PC:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- Otvorenosť a pozitívny prístup
- Základné obchodné zručnosti ako komunikatívnosť, presvedčivosť, prezentačné zručnosti a pod.
- Seriózne vystupovanie, dôveryhodnosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2762863  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou