Hľadáme zdravotnú sestru do modernej psychiatrickej liečebne!

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZdravotná sestra so špecializáciou 1500,- eur. Výška základnej mzdy závisí od praxe a skúsenosti! + príplatky za sťažené pracovné prostredie, + príplatok za soboty, nedele, sviatky a nočné služby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti psychicky chorým pacientom.

- príspevok 200,- eur na ubytovanie počas 6 mesiacov
- 5 dní dovolenky nad rámec ZP
- 5 dní dodatková dovolenka
- 5 dní na zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok na DDS vo výške 2 % z hrubej mzdy
- stravovanie s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využívať parkovanie v objekte
- firemné športové a kultúrne akcie
- práca v modernom zdravotníckom zariadení
- možnosť sústavného vzdelávania a odborný rast s finančnom podporou zamestnávateľa

- životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Predmetom činnosti je poskytovanie špecializovanej liečebno-preventívnej starostlivosti pacientom postihnutým psychickými chorobami a poruchami, akútnym psychotickým stavom, výkon ochranných protialkoholických a psychiatrických terapií.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* schopnosť pracovať v tíme,
* empatia,
* trpezlivosť
* lojálnosť

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4503497  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac