Hľadáme zdravotnú sestru do modernej psychiatrickej liečebne!

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacZdravotná sestra so špecializáciou 1500,- eur. Výška základnej mzdy závisí od praxe a skúsenosti! + príplatky za sťažené pracovné prostredie, + príplatok za soboty, nedele, sviatky a nočné služby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti psychicky chorým pacientom.

- príspevok 200,- eur na ubytovanie počas 6 mesiacov
- 5 dní dovolenky nad rámec ZP
- 5 dní dodatková dovolenka
- 5 dní na zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok na DDS vo výške 2 % z hrubej mzdy
- stravovanie s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využívať parkovanie v objekte
- firemné športové a kultúrne akcie
- práca v modernom zdravotníckom zariadení
- možnosť sústavného vzdelávania a odborný rast s finančnom podporou zamestnávateľa

- životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.2.2023 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Predmetom činnosti je poskytovanie špecializovanej liečebno-preventívnej starostlivosti pacientom postihnutým psychickými chorobami a poruchami, akútnym psychotickým stavom, výkon ochranných protialkoholických a psychiatrických terapií.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* schopnosť pracovať v tíme,
* empatia,
* trpezlivosť
* lojálnosť

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Vaľovská
Tel.: +421949000455
E-mail: poslať životopis
ID: 4503497  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac