Hľadáme šikovných výmenárov foriem, viete si zarobiť až 1500,- eur!

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ bonusy do 12 %, + príplatky za nadčasy, nočnú prácu, víkend! Výška základnej mzdy závisí od skúseností a seniority!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena foriem na vstrekovacích strojoch pomocou žeriavu,
- pripojenie vody, hydraulických hadíc (systém rýchleho pripojenie),
- pripojenie vyhadzovacích tyčí,
- pripojenie elektrických a senzorových konektorov,
- čistenie formy pred začatím výroby,
- čistenie stroja po ukončení práce,
- ochrana špeciálnych častí formy ochranným sprejom po dokončení výroby (pred výmenou formy).

* práca v úspešnom výrobnom podniku
* stravovacia karta
* atraktívna mzda
* príplatky za nočné zmeny, nadčasy a sviatky
* možnosť ďalšieho dovzdelávania

Životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu;
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastových komponentov do domácich spotrebičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

priemyselná výroba

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. 1 rok skúseností na podobnej pozícii
- flexibilita
- samostatnosť
- dochvíľnosť
- zodpovedný prístup k práci
- lojalita,
- nekonfliktnosť,
- motivácia
- manuálna zručnosť

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4475478  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac