Hľadáme internistu v Stredočeskom Kraji so zárobkom 7000 eur mesačne! (ref.č: 038/HC/SKM301/2022)

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Stredočeský kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď
5 300 - 7 000 EUR/mesiac- príplatky podľa ZP - ústavné služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte radi pocit ocenenia Vašej snahy a zmysel pre náročnú prácu, ste u nás vítaný!

- penzijné pripoistenie
- dotované stravovanie
- možnosť zamestnaneckej pôžičky
- sociálna výpomoc
- ubytovanie v prípade potreby poskytneme
- pomôžeme pri relokácii rodiny

Ideálnym kandidátom je uchádzač, ktorý má rád výzvy, je spolustrojcom chodu oddelenia, pracovných vzťahov, flexibilný a efektívny v komunkikácii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovateľ zdravotníckej starostlivosti. Moderne vybavená, akreditovaná nemocnica v príjemnom stredočeskom mestečku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

interna

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Schopnosť rýchlo sa adaptovať, neustále sa vzdelávať a držať krok s výdobytkami vedy a výskumu.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4471629  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 300 EUR/mesiac