Hľadáme lekára neurológa na neurologické oddelenie v krásnom kraji Vysočina

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Kraj Vysočina, Česko
Termín nástupu
ihneď
45 000 - 110 000 Kč/mesiacdohoda nadštandardného platu podľa skúsenosti a schopnosti, náborový príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje kvalifikovanú lekársku starostlivosť vo svojom odbore s využitím moderných metód prevencie, diagnostiky, liečby a rehabilitácie schválených pre použitie v lekárskej praxi. Tvorí plán vyšetrenia pacienta, špecifikuje objem a racionálne metódy vyšetrenia s cieľom získať úplné a spoľahlivé diagnostické informácie.

- náborový príspevok podľa dosiahnutej kvalifikácie
- možnosť pridelenia mestského bytu
- priestor pre pracovnú sebarealizáciu a ďalší osobný rozvoj
- práca v akreditovanej nemocnici
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- príspevok na stravovanie
- vlastné rekreačné stredisko

- životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnica, príspevková organizácia s ambulantnou a lôžkovou starostlivosťou v kraji Vysočina.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o odbor a ďalší odborný rast
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- morálna bezúhonnosť

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4471627  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/mesiac