Opatrovateľka

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac(850,- eur + 300,- eur osobný príplatok, príplatky za soboty, nedele a sviatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovaním základnej starostlivosti s potrebami klienta 12 hod. zmeny (denná, nočná),
- podieľať sa na vytváraní bezpečného a hygienického prostredia,
- pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny,
- samostatne vykonávať obslužné práce,
- spolupráca s odborným tímom/fyzioterapeut, výchovný, sociálny
a zdravotný pracovník/ na tvorbe spoločných postupov zameraných na rozvoj klienta.

*stravovanie na pracovisku,
*preplácanie nadčasov,
*možnosť ubytovania,
*2-krát ročne masáž,
*raz do roka kolektívne stretnutie spojené s wellness

Životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu;
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Občianske združenie, ktoré poskytuje sociálne služby odkázaným seniorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opatrovateľská činnosť, opatrovateľský kurz nutný!

* Empatia
* Trpezlivosť
* Komunikatívnosť
* Fyzická zdatnosť

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4435265  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac