Pracuj ako montážny pracovník v Poprade na HPP

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
5,02 EUR/hod.Základná mzda od 5,02 €/hod. btt. Po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby navýšenie platu + dovolenkový plat + vianočný plat. Výkonnostný bonus 14 % po skúšobnej dobe, pri plnení výkonových noriem. Nočný príplatok 1,43 €/hod. Popoludňajší príplatok 0,15 €/hod. Príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/hod. Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod. Príplatok za prácu vo sviatok 100 % z priemernej mzdy. Príplatok za prácu nadčas 25 % z priemernej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pred montážne práce na skupinách a podskupinách dielcov a zostáv
- Montážne práce vo výrobe, napr. elektro zapojenie; montáž držiakov;
- Balenie na baliacej linke
- Montáž rozvádzacích skríň
- Obsluha zariadenie skúšky tesnosti, skúška tesnosti a ich správne vyhodnotenie
- Montážne, manipulačné práce prevažne ručného charakteru
- Obsluha stojov a zariadení
- Čistenie a balenie výrobkov
- Manipulácia s bremenami, triedenie, ukladanie, nosenie, počítanie
- Vykonávanie kontrol kvality procesu a produktu vizuálne, s jednoduchými kalibrami
- 3 zmenná prevádzka, víkendy voľné

- práca v úspešnom výrobnom podniku
- príspevok na cestovné po splnení podmienok
- dochádzkový bonus po splnení podmienok
- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- možnosť stravovania na mieste – na výber zo 4 jedál
- práca na hlavný pracovný pomer
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, nadčasy a sviatky
- možnosť zabezpečenia ubytovania – preplácané zamestnávateľom
- nové, moderné, čisté prostredie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre významného klienta v oblastí strojárstva na východnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- strojárske vzdelanie
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- technická zdatnosť
- osvedčenie podľa § 21 elektrotechnik výhodou
- pájkarsky preukaz výhodou

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4339436  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,02 EUR/hod.