Fyzioterapeut

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Stredočeský kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
42 000 Kč/mesiacplus príplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie liečebno-preventívnej zdravotnej starostlivosti v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia v rozsahu získanej kvalifikácie, v súlade s platnou legislatívou.

* možnosť ubytovania v mestskom byte
*týždeň dovolenky naviac
*závodné stravovanie
Príspevky z FKSP
- na dovolenku
- tábory pre deti
- finančné odmeny k životným a pracovným výročiam
- bezúročná pôžička so splatnosťou 5 rokov
- zabezpečenie rehabilitácii a masáže

- životopis zasielať spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu
- všetky životopisy budú starostlivo posúdené
- kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Mestská nemocnica poskytujúca zdravotnú starostlivosť preventívnu, diagnostickú, dispenzárnu, liečebnú, rehabilitačnú, ošetrovateľskú, vrátane poskytovania zdravotníckej dopravnej služby.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4333272  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 42 000 Kč/mesiac