Можливість для людей з України

Microsoft 365 Administrátor

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ktorá patrí medzi lídrov na americkom kontinente v oblasti implementácie a manažmentu multi-ERP riešení (na báze Oracle a SAP-u) hľadá skúseného Microsoft 365 Administrátora ktorý má znalosti o prevádzke Microsoft 365 podľa osvedčených postupov zabezpečenia, a ktorý sa stretol so PowerApps, Power BI.

Na danej pozícii bude zodpovedný za:
• Prevádzku, údržbu a technické dokumentácie na implementáciu, podporu a migráciu podnikových cloudových riešení pomocou Microsoft 365 vrátane súvisiacich základných technológií vrátane Active Directory, Cloud Identities, Exchange, Teams, ADFS, AAS Connect a EMS.
• Prevádzkovanie a výpomoci pri implementovaní cloudových riešení od spoločnosti Microsoft založené na platforme Microsoft 365.
• Implementáciu migrácie na One Drive for Business, Teams a SharePoint v hybridnom prostredí.
• Testovanie a riešenie problémov s cloudovými technológiami Microsoft 365, ako sú One drive, Teams, Skype for Business (SFB) online a SharePoint.
• Nastavovanie vlastnej domény, konfigurácia Azure AD Connect a implementovanie federovaného SSO.
• Konfigurovanie a spravovanie služby Microsoft 365, zabezpečenie a súlad, používateľov a licencie.
• Implementovanie a udržiavanie Exchange Online, Teams, Groups, SharePoint Online, One Drive.
• Podporu klientov v cloudovom Microsoft 365 prostredí ale aj hybridné implementácie, riešenie ako sú konektivita a migrácie.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Sme spoločnosť ktorá je popredný poskytovateľ Managed Cloud Provider pre Mission Critical Enterprise Applications a od roku 1972 poskytuje komplexné technologické riešenia podnikom všetkých veľkostí. Sme hrdý na to, že našimi klientami sú spoločnosti ktoré sú považované za globálnych technologických lídrov ako sú napríklad Oracle, SAP, AWS, Microsoft, IBM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

- Minimálne 3-5 rokov skúseností s podporou systémov v distribuovanej sieti založenej na technológiách Microsoft v prostredí profesionálnych služieb.
- Skúsenosti s Microsoft 365.
Skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí.
- Silný zákaznícky servis, a výborné medziľudské a komunikačné schopnosti.
- Záujem o výskum nových technológií.
- Dobrý prehľad o súčasných výzvach v oblasti bezpečnosti IT.
- Tímový hráč, ktorý rád spolupracuje so skupinou ľudí s rôznymi povahami a zázemím.
- Schopnosť zvládať stresové situácie.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4332707  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac