Všeobecný praktický lekár pre poprednú ambulanciu pre dospelých

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiaczákladný plat pre atestovaného lekára: od 3.000€, Mzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme atestovaného všeobecného lekára ako novú posilu do tímu v Bratislave. Klinika ponúka špičkové vybavenie. Na nového lekára čaká aj výborné platové ohodnotenie.

Náplň práce:
• Vyšetrovanie pacientov a stanovovanie diagnózy.
• Liečenie a ošetrovanie pacientov s cieľom minimalizovať ochorenia a predchádzať im.
• Spolupráca s ostatnými lekármi pri posudzovaní zdravotného stavu a pri hľadaní spôsobov liečenia pacientov.
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Vyhodnotenie EKG záznamu
•Bodovanie a vykazovanie zdravotných úkonov zdravotným poisťovniam.

• Nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Príjemný kolektív

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v anglickom alebo slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - prestížne zdravotnícke zariadenie v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

• precíznosť
•príjemné vystupovanie
• ochota a schopnosť samostatne pracovať
• schopnosť rýchlo sa učiť
• povinnosť dokonale ovládať zverené pracovné postupy a interné predpisy
• zodpovednosť
• záujem o pacienta
• záujem ďalej sa vzdelávať
•ochota pracovať podľa najmodernejších medicínskych postupov

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4038662  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac