Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocná sila do kuchyne, do prevádzky

Starohájska, s. r. o.

Miesto práce
Starohájska piváreň, Haanova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.Dohodou + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie riadov, obsluha umývačky riadu, upratovanie kuchyne, upratovanie, čistenie zeleniny, prípravné kuchynské práce.
Hľadáme pomocnú silu do stabilného prostredia. Hľadáme parťáka/ parťáčku do tímu, ktorý/á rád/rada pracuje v gastre, je samostatný/á, zvláda obedňajší nával a vie pridať ruku k dielu. Sme stabilný tím, vieme sa podržať navzájom a hľadáme niekoho, kto chce byť súčasťou nás. Pokiaľ ste to práve Vy, tak neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie.
Ponúkame: stabilné prostredie, odmeny, vynikajúci kolegovia a všetci spolu sme ustáli Covid po prvé, po druhé, po tretie a dáme to spolu aj ďalej :)

Strava, pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spolahlivost, pracovitosť

Starohájska reštaurácia a piváreň je na trhu 20 rokov. Cez pracovné dni ponúka viac druhov denného menu. Ponuka a la cart je zložená z klasických pivárenských špecialít so zameraním na slovenskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3380516  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.