Digital Media Specialist

Starmedia, s. r. o.

Miesto práce
Leškova 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od predchádzajúcich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

analýza, plánovanie a nákup digitálnych médií, formátov, obsahu;
byť súčasťou online projektov a online zadaní;
možnosť podieľať sa na vývoji/využívať interné AI tooly (attribution, planning, reporting, administration), alebo adaptácia už existujúcich AI toolov pre každodenné tasky;
kľúčoví globálni aj lokálni klienti: Samsung, VISA, H&M, Lindt, NN poisťovňa, OMV, KFC, Stock, Mecom a iní;
podieľanie sa na navrhovaní strategických a koncepčných riešení pre klientov, ktorých výstupom sú efektívne naplánované online kampane, ktoré prinášajú želaný výsledok;
dosahovanie stanovených KPIs pri kampaňových zadaniach;
tvorba benchmarkov z realizovaných kampaní a získaných dát s cieľom tvorby odporúčaní a cieľov do budúcich kampaní / projektov;
konzultantská rola pri témach týkajúcich sa online platforiem a kreatívnych podkladov klientov;
vzdelávanie klientov a spolupracovníkov o novinkách v online oblasti;
koordinácia návrhov KPIs a benchmarkov pre kampane a celoročné nastavovanie;
koordinácia online rozpočtov a ich optimálne presúvanie (optimalizácia);
aktívne využívanie nástrojov pre správu a zlepšovanie výkonu kampaní a procesov;
vyhodnocovanie digitálnych kampaní a ich reporting
komunikácia s lokálnymi médiami, influencermi a globálnymi platformami;

20 rokov skúseností, medzinárodné know-how;
super kolegov a seniorný tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta;
možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group a pričuchnúť ku cross-agentúrnym projektom v rámci našej kreatívnej, dátovej alebo produkčnej agentúry (Wiktor Leo Burnett, Socialists, Leopard Production, Data on Steroids, Data Concept);
príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo ti už ide;
účasť na konferenciách, workshopoch, školeniach;
starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja;
legendárne agentúrne akcie;
aktraktívne finančné bonusy;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Digitálny marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Online specialist

Počet rokov praxe

2

v rovine koordinátora vieš kampane správne naplánovať, cieliť, nastaviť a po ich skončení** vyhodnocovať a navrhovať zlepšenia;**
už aspoň 1 rok sa hráš na rovnakom piesočku v oblasti digitálu a performance marketingu, ideálne v mediálnej agentúre;
máš skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s prezentovaním;
máš prehľad v digitálnych trendoch a v médiách;
máš zodpovedný prístup k práci, svoj čas využívaš efektívne;
máš dokonalý** time management;**

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4007765  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac