Servisný technik vysokozdvižných vozíkov

STARLIFT s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpodľa dosiahnutých ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- i dentifikácia porúch na VZV a následná oprava
- vykonáva pravidelný servisu na VZV
- vykonáva opravy vysokozdvižných vozíkov v zodpovedajúcej kvalite
- spracováva návrh spôsobu opravy a špecifikuje potrebné ND
- rokuje so zákazníkmi o spôsobe čase a cene opravy
- zodpovedá za odovzdanie vykonanej zákazky zákazníkovi
- vystupuje u zákazníka ako reprezentant firmy a háji jej záujmy
- pravidelne a včas vyplňuje a predkladá dokumentáciu o vykonaných
opravách a použitých ND
- zodpovedá za zverené technické prostriedky – servisné vozidlo, náradie a
špeciálne prípravky
- udržuje dielenské priestory v poriadku a čistote
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov vedúceho servisu
- priebežne prehlbuje svoje technické znalosti štúdiom servisnej literatúry

Práca v stabilnej spoločnosti
Motivačné platové ohodnotenie
Benefity v sociálnej oblasti

Informácie o výberovom konaní

Vybraní záujemcovia budú pozvaní na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opravy motorových vozidiel resp. strojných zariadení

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, flexibilita, manuálna zručnosť
Spoľahlivosť, komunikatívnosť, iniciatíva
Vysoké pracovné nasadenie
Znalosť anglického jazyka a práca s PC výhodou

Obchodno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti manipulačnej techniky. Dlhodobo dodáva vysokozdvižné vozíky, poskytuje poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, vykonáva servis a zabezpečuje dodávku ND.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927333  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac