Можливість для людей з України

Kuchár / kuchárka

STARK+ s.r.o.

Miesto práce
SNP 197, Tekovské Lužany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 800 EUR/mesiacMzda: od 1400 € netto + kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete zodpovedný/á za prípravu a výdaj obedového menu, ktoré sa podáva od 11:00 do 14:00.
  • Potom už len jednoduché A la carte jedlá a príprava na ďalší deň.
  • Práca je na krátky (st,št) / dlhý (pon, ut, pi, so) týždeň (cca 12 - 13 dní ), s voľnými nedelami a sviatkami.
  • Typický deň na tejto pozícii zahŕňa prípravu a výdaj obedového menu, prípravu jedál na A la carte menu a prípravu na ďalší deň.
  • Pracovná doba je typicky od 8:00 do 20:00

  • Máte možnosť získať zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré sa bude zvyšovať v závislosti od Vášho výkonu.
  • Okrem toho Vás čakajú skvelí kolegovia a príjemná pracovná atmosféra, kde sa budete cítiť ako doma.
  • Stravovanie a pitný režim zdarma
  • 2 x do roka celofiremná dovolenka
  • Nedele a sviatky voľné
  • Okrem základnej mzdy Vám každé štvrťročie poskytneme motivačnú odmenu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

5

  • Spoľahlivosť a zmysel pre poriadok v kuchyni
  • Vzdelanie: ukončené vyučenie v obore kuchár/kuchárka
  • Zručnosť v používaní kuchynských nástrojov a spotrebičov
  • Zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme

Reštaurácia sa zameriava na prípravu obedového menu, pizze a a la carte jedál. Cez víkendy organizujeme svadby a oslavy.

Kontakt

ID: 4663882  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac