Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár / kuchárka

STARK+ s.r.o.

Miesto práce
SNP 197, Tekovské Lužany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
1 100 - 1 300 EUR/mesiacMzda: 1100 € netto + kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj obedového menu, vydáva sa od 11:00 do 14:00, potom už len jednoduché A la carte jedlá a príprava na ďalší deň. Práca je na krátky/dlhý týždeň (cca 13 dní), nedele a sviatky voľné.

stravovanie zdarma, kvartálne odmeny, možnosť privyrobiť si počas víkendových akcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, zmysel pre poriadok v kuchyni

Reštaurácia sa zameriava na prípravu obedového menu, pizze a a la carte jedál. Cez víkendy organizujeme svadby a oslavy.
ID: 4597796  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac