Psaní článků (z domova) - slovensky (250-400 EUR/měs)

Stario, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
17.6.2023
Mzdové podmínky (brutto)
5 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro internetové magazíny se zaměřením na rady při nákupech, v domácnosti, recepty, cestování a finanční poradnu přijmeme na brigádu výpomoc pro psaní článku ve slovenštině.

Psát budete články na různá témata, která zpracujete čtivou formou a "zdravým selským rozumem".

Články můžete psát z domova s případnými konzultacemi přes email, telefon/Google Meet. Práce je časově flexibilní - vhodné pro studenty, maminky na mateřské nebo přivýdělek při práci.

Odměna 5 EUR/hod. Možnost výdělku 250-400 EUR za měsíc.

NÁPLŇ PRÁCE

• příprava článků VE SLOVENŠTINĚ pro online projekt - na základě zadání
• zpracování různých témat - např. nakupování, finanční témata, cestování, porovnání produktů, atd.

POŽADUJEME
• umět používat selský rozum a vyjadřovat se srozumitelně
• psaní bez gramatických chyb - NUTNÉ
• aktivní a samostatný přístup

VÝHODOU

• student nebo absolvent VŠ (např. žurnalistika, ekonomické zaměření, humanitní obory)
• výhodou zkušenosti se psaním (ze školy, vlastní blog, redakce, atd.)
• výhodou zájem o nákupy a slevy, znalost nakupování po internetu
• výhodou základní znalost HTML nebo redakčního systému (např. Wordpress) - případně vás zaučíme a pomůžeme

NABÍZÍME
• odměna 5 EUR/hod., dle vaší kapacity odměna 250-400 EUR/měs. (DPP/ŽL)
• přátelský pracovní tým se smyslem pro humor
• velmi flexibilní pracovní doba (dle vašich časových možností, práce z domova/homeoffice)

Při zájmu zašlete prosím ve své odpovědi uveďte vaše krátké představení a výhodou je také uvést informaci, pokud máte zkušenosti s psaním (případně ukázku vašeho textu/článku). Budeme se těšit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Stario s.r.o. se specializuje na internetové projekty, tvorbu obsahu, online a výkonnostní marketing, sociální sítě a provozuje internetové magazíny.
ID: 4494987  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.