Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Aranžér / Florista

Starflora, s. r. o.

Miesto práce
Rožňavská 1, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 1 500 EUR/mesiacObedy zadarmo, príplatok na dopravu, pracovný odev Nástupný bonus po odpracovaní 2 týždnou+200€ a po odpracovaní prvých 3 mesiacov +300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aranžovanie, tvorba kytíc a smutočných vencov

Práca v aktívnom kolektíve, s mladým duchom a myslením.
Obedy zadarmo preplácane v plnej hodnote zamestnávateľom.

Práca u nás je špecifická, nie sme typické kvetinárstvo, ale skôr by som to definovala všetko v jednom pod jednou strechou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná

Minimálna znalosť bežných rezaných kvetov.

Naša spoločnosť od 18.5. 2022 bude prevádzkovať Kvetinové centrum na Rožňavskej 1 v obchodnom centre R1.
Máme vlasný import kvetov z Holandska a zabezpečujeme cez www.kvetyprevas.sk predaj a donášku kvetov a kytíc.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4311819  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac