Recepčná/recepčný

STARFIT plus s.r.o.

Miesto práce
Junácka 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,6 EUR/hod.Platíme 4EUR/hodina v ČISTOM!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítanie zákazníkov, účtovanie vstupu, predaj sortimentu fitnesscentra, dohliadanie na poriadok v zariadení

Využitie fitnesscentra za účelom vlastného cvičenia.

Urgentne hladáme jedného zamestanca na pozíciu recepcia. Pracovný čas 14:00-21:00. Plat 4EUR/HOD V ČISTOM

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

komunikatívnosť, spolahlivosť, príjemné vystupovanie

Sme malé fitnesscentrum v širšiom centre Bratislavy na Junáckej ulici, nad malým bazénom plavárne Pasienky, ktoré hladá osobu na recepciu našeho zariadenia. Práce je vhodná najmä pre študentov. Pracovná doba je od 14:00 do 21:00. Plat v čistom 4EUR/HOD.

Kontakt

ID: 4713172  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.