Programátor Liptovský Mikuláš

Starbug s.r.o.

Miesto práce
Jura Janošku 900/3, Liptovský Mikuláš
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.07.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior programátora, ktorý nám bude pomáhať na projektoch. Projekty sú zamerané na mobilné a webové technológie.

Tvoje zaradenie na projekt bude podľa toho, kde budeme cítiť v tebe potenciál. Budeme radi, keď sa staneš Starbug členom a zaradíš sa do nášho tímu.

- Školenia v oblasti technológií
- Voľná pracovná doba
- Školenia anglického jazyka
- Firemné akcie
- Možnosť homeoffice

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

HTML - základy
XHTML - základy
XML - základy
Java - základy
JavaScript - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca u nás je veľa o učení.
Ak máš záujem sa vzdelávať a pracovať na nemonotónnych projektoch s odborníkmi, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Starbug je IT firma, ktorá sa zameriava na vývoj softwaru na objednávku. Ponúkame profesionálne IT riešenia, ktoré sú postavené na najnovších technológiách. Hlavné zameranie spoločnosti je vývoj Java, Android, iOS a J2EE aplikácií.

Starbug robí vývoj mobilných, desktopových a webových aplikácií. Firma funguje ako softwarový dodávateľ pre viacero klientov. Zastrešujeme zaujímavé a nadnárodné projekty v oblasti IT.

Ako firma sa okrem vývoja softwaru venujeme aj návrhom technických špecifikácií a architektúre technických riešení. Ponúkame školenia pre firmy, ale aj fyzické osoby, v oblasti technológii a programovania, čím sa snažíme odovzdať ďalej skúsenosti a vedomosti nazbierané rokmi praxe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

03104 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Jurek
Tel.: +421948021522
E-mail: poslať životopis
ID: 3444362   Dátum zverejnenia: 10.7.2018