Zástupca Store Manažéra a srdce tímu pre kaviarne Starbucks Bratislava

Starbucks

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 630 - 2 000 EUR/mesiac• variabilnú zložku mzdy - bonusy až 350 € / mesiac • 130 € / mesiac v čistom ako príspevok na uniformu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V čom bude tvoja rola dôležitá?
• Budovanie a rozvoj tímu, podpora kariérneho rastu pomocou nášho systému tréningov, školení a spätnej väzby - 75% našich manažérov sa vypracovalo z nižších pozícií
• Vytváranie pracovných rozvrhov, plánovanie a kontrolu nákladov na partnerov a analýzu výkonu
• Vedenie zmien a organizácia tímu na zmene
• Obsluha zákazníkov, príprava kávy i všetkých našich produktov - práve manažéri u nás musia ísť príkladom a Assistant Store Manager min. 80% času trávi "za barom"
• Budeš dobrým susedom pre okolie kaviarne (pr. Komunitné akcie, CSR aktivity, ...)

Čo môžeme ponúknuť my?
• Niekoľkomesačný tréning, aby si na svoju novú rolu bol na 100% pripravený
• Ďalší rozvoj, tréningy a školenia, vďaka ktorým nebudeš stáť na mieste
• Skvelý tím, v ktorom je radosť pracovať
• Prostredie medzinárodnej firmy, kde sa toho môžeš veľa naučiť (otváranie nových kaviarní, zapojenie do medzinárodných projektov, testovanie nových systémov ...)
• Stabilné zázemie, férové podmienky a výplatu včas na účte
• Bonusy a ďalšie finančné odmeny, ak sa Tvojej kaviarni darí
• Príplatky za víkendy a sviatky
• 25 dní plateného voľna
• 130 € / mesiac v čistom ako príspevok na uniformu
• 540 € / rok v Cafeterii
• 3 nápoje zadarmo počas zmeny, 2 balíčky kávy domov každý mesiac
• Mzdu od 1500 € / mesiac a variabilnú zložku mzdy - bonusy až 350 € / mesiac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aká máme od teba očakávania?
• Máš skúsenosť s vedením tímu v zákazníckom servise a si skôr "leader" ako šéf
• Zákaznícka spokojnosť a ten najlepší servis sú pre teba samozrejmosťou
• Máš nadšenie pre kávu a kávovú kultúru, dokonalé latté ale vedieť nemusíš - všetko ťa naučíme
• Máš otvorenú myseľ, chceš na sebe neustále pracovať a prekážky ťa nezastaví
• Premýšľaš biznisovo, rozumieš si s číslami a v reportoch vidíš súvislosti
• Vieš, že zákazníci si svoju kávu radi vychutnajú skoro ráno, ale aj neskoro večer, cez víkendy a sviatky - a tieto zmeny si v tíme spravodlivo delíme

Starbucks je už od roku 1971 útočiskom kávových nadšencov po celom svete. Naše kaviarne sú miestom, kde pracujú ľudia, ktorí milujú to, čo robia, a záleží nám na nich rovnako, ako na našich zákazníkoch.
Naším poslaním je s každou šálkou zlepšiť deň našim zákazníkom a vítame do tímu všetkých nových kolegov, ktorí nám chcú pomôcť toto poslanie napĺňať.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4371641  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 630 EUR/mesiac