Barista v Starbucks Nitra (TPP aj brigáda)

Starbucks

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 - 5,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ kávu a hľadáš prácu na plný úväzok? Pridaj sa k nám do tímu kaviarne Starbucks v Nitre ako barista na brigádu!
V čom bude tvoja rola dôležitá?
• zákaznícky servis, komunikácia so zákazníkmi - a šanca stať sa súčasťou ich lepšieho dňa
• príprava a predaj ich obľúbených nápojov a občerstvenia
• práca s pokladňou
• perfektná znalosť a dodržiavanie našich štandardov

Čo môžeme ponúknuť my?
• zaškolenie v oblasti kávy – certifikácie baristy Starbucks, Latte Art, nadväzujúci Coffee Master program
• príležitosť k rozvoju na manažérské pozície
• pružná pracovná doba – rešpektujeme tvoj osobný čas, zmeny máš naplánované 14 dní vopred
• férová pracovná zmluva, eurá ti priletia včas na účet
• účasť na dobrovoľníckych akciách
• príplatky za víkend a sviatky
• motivačné bonusy za doporučeného kamaráta, ďalšie bonusy a osobné ocenenia
• min. dvakrát mesačne balíček tvojej obľúbenej kávy alebo čaju

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aká máme od teba očakávania?
• Zákaznícka spokojnosť a ten najlepší servis sú pre teba samozrejmosťou
• Rád pracuješ v tíme a chodíš do práce s dobrou náladou
• Máš nadšenie pre kávu a kávovú kultúru, dokonalé latté ale vedieť nemusíš - všetko ťa naučíme
• Máš otvorenú myseľ, chceš na sebe neustále pracovať a prekážky ťa nezastaví
• Vieš, že zákazníci si svoju kávu radi vychutnajú skoro ráno, ale aj neskoro večer, cez víkendy a sviatky - a si ochotný si tieto zmeny v tíme spravodlivo deliť

Starbucks je už od roku 1971 útočiskom kávových nadšencov po celom svete. Naše kaviarne sú miestom, kde pracujú ľudia, ktorí milujú to, čo robia, a záleží nám na nich rovnako, ako na našich zákazníkoch.
Naším poslaním je s každou šálkou zlepšiť deň našim zákazníkom a vítame do tímu všetkých nových kolegov, ktorí nám chcú pomôcť toto poslanie napĺňať.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4196116  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.