Recepčná, Hotel Štefánik**** Myjava

STAR spol. s.r.o.

Miesto práce
Myjava, okres Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce - Hotel Štefánik **** Myjava
- vybavuje mailové, a telefonické rezervácie
- check in, check out
- práca s pokladňou (hotovosť/platobný terminál)
- administratívne práce, práca s rezervačným systémom HOREC
- správa rezervačných portálov BOOKING, HRS, HOTELS
- práca na 12 hodinové zmeny (denná/nočná)
- komunikácia v anglickom jazyku
- zabezpečuje informovanosť hostí (hotelové služby, miestne udalosti, športové informácie), spolupracuje pri bežnom chode hotela a wellness areálu
- zabezpečuje prehľad o obsadenosti a skupinových rezerváciách, aktualizuje register hostí

- práca v elegantnom štvorhviezdičkovom hoteli v mladom kolektíve
- zamestnanecká strava
- možnosť využívať hotelové wellness centrum
- motivujúce ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Štvorhviezdičkový hotel, www.hotelstefanik.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2326900  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + prémie